Publiserte artikler
Final Four-lagene finnes
I dag spilles de avgjørende kampene i Champions League for menn som bestemmer hvilke tre lag som får spille Final Four i Berlin 28.-29. mars, der arrangørlaget Berlin Recycling Volleys allerede er kvalifisert. Første kamp i Playoff 6 ble spilt for en uke siden, så nå må de som tapte de kampene, ta fram sitt ytterste for å vinne minst like mye i dagens kamp.
Kampene vil som vanlig vises på laola1.tv, sjekk her, og disse kampene spilles, med resultatet i forrige uke i parentes:
Kl. 18:00 PGE Skra Belchatow – Sir Safety Perugia (2-3)
Kl. 18:00 Halkbank Ankara – Zenit Kazan (0-3)
Kl. 20:30 Asseco Resovia Rzeszow – Lokomotiv Novosibirsk (3-1)
Kvinnenes Playoff 6 spilles i morgen, og der er Chemik Police arrangørlag i Szczecin 4.-5. april. Kampene i morgen spilles slik:
Kl. 16:30 Dynamo Moskva – Unendo Yamamay Busto Arsizio (0-3)
Kl. 17:30 Fenerbahce Grundig Istanbul – VakifBank Istanbul (1-3)
Kl. 20:00 Volero Zürich – Eczacibasi VitrA Istanbul (0-3)
Vi legger ellers merke til at Lars Rydland er førstedommer i dagens CEV-cupkamp for menn mellom Knack Roeselare og Energy T.I. Diatec Trentino. Kampstart kl. 20:30.