Publiserte artikler
TV fra Stavanger
I år er det ny TV-kanal som viser innslag fra Grand Slam-turneringen i sandvolleyball i Stavanger. Viasat 4 har overtatt jobben både TV2 og NRK har hatt tidligere. Kanalen starter sine sendinger i morgen med en times sammendrag kl. 23:40. En times sammendrag blir det også fredag kl. 23:35, mens det blir direktesendinger lørdag og søndag, henholdsvis kl. 14:00 og 11:00.
Viasat 4s sportskanal Viasat Sport viser også sandvolleyball fra Stavanger. Denne kanalen har direktesendinger fra og med i morgen. Du finner programoversikten for Viasat 4 her, for Viasat Sport her. Og vi kan nok regne med mange innslag fra selskapets radiokanal, P4.

Denne nettsiden er et forsøk på å informere litt om det som skjer i volleyballverden. Vi vil komme med informasjon med ujevne mellomrom, men har ingen intensjoner om å være oppdatert til enhver tid.

